Gesprekstherapie is een overkoepelende therapievorm binnen psychotherapie. Door middel van gesprek zoek je samen met een therapeut naar oorzaken van en oplossingen voor problemen, naar inzichten, analyses, verwoording van emoties, ervaringen etc..

Als  therapeut heb je vaak als buitenstaander een andere kijk op de zaak en kan er via het stellen van gerichte vragen verheldering teweeg gebracht worden. 

Niet alleen het stellen van vragen werkt bij gesprekstherapie, ook gewoon een luisterend oor, feedback krijgen en erkenning krijgen, werkt erg helend. Want tensotte, “delen is helen”. 

De therapeuten in onze praktijk hebben onverdeelde aandacht voor je en gaan zonder oordeel met jou in gesprek.

Naast praten combineren de meeste van onze therapeuten gesprekstherapie met andere therapeutische methodes. Welke methodes hangt af van de desbetreffende persoon. Verder in ons aanbod wordt er op verschillende vormen specifieker ingegaan. Je zal dan ook verschillende namen zien terugkomen bij meerdere onderdelen uit ons aanbod.

Je hoeft dus geen prater te zijn om in therapie te gaan. Er zijn verschillende manieren om psychische of emotionele ondersteuning te krijgen.

Je kan je verhaal kwijt, je maakt even tijd voor jezelf en dit alles gebeurt in een veilige omgeving. Het is thuis of in de buitenwereld niet altijd mogelijk om je emoties bloot te leggen door een bepaalde verantwoordelijkheid, kwetsbaarheid of tijdsgebrek. Of misschien wil je je omgeving hier niet mee belasten. Jouw verhaal en emoties blijven binnen de muren van de therapieruimte en daar krijg je volledig de mogelijkheid om deze te exploreren of te uiten.

Om zaken te verwerken of opnieuw gelukkig te worden moet je soms grote stappen nemen. Dit doe je zelf maar hoef je niet alleen te doen. 

Binnen dit aanbod kunnen we ondersteuning bieden bij psychische en lichamelijke klachten, zoals o.a. burn out, depressie, persoonlijkheidsproblematiek, rouw en verlies, emotionele blokkades, zingeving, trauma, angsten, stress, overspannenheid, pijnklachten, identiteit, zelfbeeld, veerkracht, bewustwording, hoogsensitiviteit, relatieproblematiek, seksualiteit, vermoeidheid, bore out, onzekerheid …

Prijs: €65
Duur: 1uur

Meer info?
Kris De Rycker (psychotherapeut)
kris@huiswelzijn.be

0474 49 59 40

Hanne Goeminne (psycholoog)
hanne@huiswelzijn.be
0489 72 78 78

Wendy Van Mellaert (integratief psychotherapeut)
Wendy@huiswelzijn.be
0478 944 062

Laura Michiels (seksuoloog)
laura@huiswelzijn.be
0499 47 49 74

Isabelle Van de Vijver (coach)
isabelle@huiswelzijn.be
0474 474 718

Claire Goldberg (life-style coach)
claire@huiswelzijn.be
0476 316 328

Heidi Timperman (coach)
heidi@huiswelzijn.be
0498 80 28 43

 

× Hoe kan ik je helpen?